On-line: гостей 8. Всего: 8 [подробнее..]
АвторСообщение



Сообщение: 86
ссылка на сообщение  Отправлено: 04.06.26 11:21. Заголовок: Vavada no deposit bonus - valóban kapok 100 freespint?


Sziasztok. A Vavada no deposit bonus kapcsán annyit hallottam, hogy regisztráció után adnak 100 ingyen pörgetést befizetés nélkül. Ez teljesen ingyenes, vagy van valami csapda? Mert sok helyen az ilyen ajánlatoknál később úgyis be kell fizetni. Ti megkaptátok ezt a bónuszt? Ha igen, mennyi idő alatt és milyen feltételekkel lehet kiutalni a nyereményt? Nem szeretnék beleesni valami átverésbe. Előre is köszönöm.

Спасибо: 0 
ПрофильЦитата Ответить
Ответов - 1 [только новые]





Сообщение: 87
ссылка на сообщение  Отправлено: 04.06.26 12:09. Заголовок: Szia. Igen, a Vavada..


Szia. Igen, a Vavada no deposit bonus valóban 100 freespint ad regisztráció után, de nem minden esetben automatikus. Néha kell egy minimális befizetés (pl. 5 euró) a bónusz aktiválásához. Ez nem csapda, hanem a kaszinó feltétele. A nyereményt, amit a free spinekből szerzel, wageringhez kötik – általában 20x-35x körül. Vagyis a nyeremény összegét ennyiszer meg kell pörgetned, mielőtt kiutalhatnád. Vannak játékok, amik jobban számítanak, mint mások. Ha csak úgy beírod a kód nélküli bónuszt, akkor is érdemes elolvasni a feltételeket. Én már kaptam így egy kis nyereményt, ki is tudtam utalni, de nem nagy összeget. Szóval nem átverés, de ne várd, hogy azonnal kiveheted a pénzt. A pontos feltételeket itt megtalálod: vavada no deposit bonus

Спасибо: 0 
ПрофильЦитата Ответить
Ответ:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
видео с youtube.com картинка из интернета картинка с компьютера ссылка файл с компьютера русская клавиатура транслитератор  цитата  кавычки оффтопик свернутый текст

показывать это сообщение только модераторам
не делать ссылки активными
Имя, пароль:      зарегистрироваться    
Тему читают:
- участник сейчас на форуме
- участник вне форума
Все даты в формате GMT  3 час. Хитов сегодня: 206
Права: смайлы да, картинки да, шрифты нет, голосования нет
аватары да, автозамена ссылок вкл, премодерация откл, правка нет